Nodarbības

Klasiskā deja (balets)

Deja, kas savas vispusības dēļ, kļuvusi par pamatu visiem citiem deju stiliem. Klasiskās dejas tehnika ir veidota balstoties uz cilvēka anatomiju. Nodarbības attīsta visu muskuļu grupu spēku, izturību, elastību un koordināciju. Šis dejas veids māca ķermeņa izjūtu un  pašdisciplīnu.

Modernā (laikmetīgā) deja

Deja, kas balstīta uz cilvēka dabiskām ķermeņa kustībām, tikai pagrieztām tā, kā tu vēl nekad neesi mēģinājis. Nodarbībās apgūst kā izmantot fiziku savā labā, lai dejotu viegli, skaisti un ilgi.

Improvizācija

Dejas virziens, kas māca reaģēt tieši šajā brīdī un ļauj dejotājiem izpausties, radoši un drosmīgi. Kļūdīties te nav iespējams, līdz ar to dejotājs var meklēt savu individuālo kustību rokrakstu un ļauties iztēles lidojumam. Improvizācija māca sadarboties gan ar citiem, gan pašam ar sevi, kā arī izķepuroties no jebkuras situācijas.

Dejas pamati

Nodarbības paredzētas pašiem mazākajiem dejotājiem (4 – 6 gadi), tiem, kas uzsāk savas dejas gaitas, bet vēl nezina, ko gribēs dejot tālāk. Nodarbībās apgūst pamatlietas, kas jāzina ikvienam dejotājam – dejā lietotos pamatjēdzienus, stājas un lokanības vingrinājumus, mācās nostiept pēdas, turēt taisnas muguras un klausīties skolotājā.