Gaidāmie pasākumi

 
2019. gada 12. aprīlī – Skolēnu deju svētku Mūsdienu deju Vidzemes novada skate, Mālpilī;

 

2019. gada 22. aprīlī – dalība Dinas Dubiņas tērpu modes skatē, Riga Plaza, Rīga;

 

2019. gada 28. aprīlī – dejas izrādes “Ronja” pirmizrāde, Siguldā:

Deju grupa “A-Zarts” aicina uz izrādi “Ronja”!

Izrāde notiks 28. aprīlī plkst. 15:00 un 18:00, Siguldā, Atbrīvotāju ielā 22A (Sporta angārā). Skatītājiem būs iespēja just līdzi Ronjas un Birka drosmīgajiem piedzīvojumiem Matiasa Meža biezokņos, kur uz katra soļa draud briesmas nonākt harpiju nežēlīgajos nagos, krist upes straujajās krācēs vai sapīties miglas viltīgajos valgos. Izrāde veidota balstoties uz Astridas Lindgrēnes grāmatas “Ronja – laupītāja meita” motīviem.

Ronjas stāstu atklās vairāk kā 100 A-Zarta dejotāji un 4 viesmākslinieki: Madara Luīze Muzikante, Ralfs Cimermanis, Ilze Leimane un Mārtiņš Leimanis. Galvenajās lomās Sendija Braslava, Artis Vanags un Sofija Beinerte. Horeogrāfu komanda: Gunda Ģēģere, Katrīna Albuže, Sabīne Birzniece un Guna Briža.

Ieejas biļete 3 eiro. Biļetes var iegādāties, deju grupas “A-Zarts” telpās, Leona Paegles ielā 3, 2.stāvā, rakstot uz e-pastu guna@a-zarts.lv vai pasākuma dienā uz vietas.

Pateicamies par atbalstu kultūras centram “Devons”, piedzīvojumu parkam “Tarzāns”, Siguldas Pilsētas vidusskolai, kā arī dejotāju vecākiem, īpaši Rigondai Līdumai, Laurai Ozoliņai- Vainovskai, Dacei Pabrikai-Jansonei un Daigai Zivtiņai.

Tiekamies piedzīvojumā!
 
 

 2019. gada 2. maijā – uzstāšanās Latvijas koncerti organizētajā koncertā “Mana tautas dziesma”, Siguldā;

 

2019. gada 2. jūnijā – Konkurss “Crystal cup”, Smiltenē.